Akimirka, kai atrodo - Kad visas pasaulis sustojo

2011.05.03 Written
  • 231
7
Akimirka, kai atrodo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
jo prisimenu varzybas... (mm) grynai taip pat susikaupi ir nieko nematai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Laaabai pažįstamas jausmas. Atrodo kad aplinkuj nieko nėra,tik tu vienas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Ziuriu tarp moderatoriu lengvaatleciu rasta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Tas pats per plaukimo varzybas kai atsitoji ant bokstelio ir buna startas :)))
indas 5531    
Jo, ta akimirka visiskai atsijungi nuo pasaulio ir lauki to suvio ;D
Lukis28 5531    
kai buciuojies pirma karta irgi tas pats :D
Teenagor 5531    
na lieva demo, bet tą jausmą esu 100 kartų patyręs, neapsakomas jausmas..
Grįžti į viršų