Akcija - Maxima gali parduoti bet ką!

2010.03.24 mlipeika
  • 133
10
maxima,akcija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4624    
kamė kad pastatas senukų, maxima net neprižiūri iš išorės jo. Apsišviesk prieš kurdamas pievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
O geras Ignalina cia xD
nu joa , tokie stebuklai tik pas mus randas ;D
Nuotraukos nėra
Mantela 5859    
taip ce Ignalina tik ce taip gali but :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#6 Reiks nueiti ir patikrinti, rytoj pasakysiu ar čia Ignalina :). Nors manau visai tikėtina, čia visko būna }:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
haha, manau čia Ignalina ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Senukai stovėjimo aikštelę pardavė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
senukai pisa maxima, nes jie ant virsaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Cia ant tos raudonos juostos uzrasyta "akcija" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Nelabai suprantu as sito
wwestas 5936    
Čia panašiai kaip pas mane darbe. Sako "Matot šitą patalpą? Ji yra mūsų pastate, bet jau nebėra mūsų nuosavybė. Pasistenkite, kad nieko nepamatyčiau ten vaikštinėjant" :D
Grįžti į viršų