ak kad taip butu :)
Ak tie vyrai...
Anonimas
5580
Anonimas
5583
14,19 geriausi
Anonimas
5583
Figo... tik vat tu tai tikrai niekad negausi ;D
Anonimas
5591
19 ir daugiau jokiu kitu :)
Figo1393
5592
mergos tik del pisimo :D
Anonimas
5592
as uz :D
Anonimas
5593
Daug maz sutinku, bet kur dingo riebalu nusiurbimo operacijos(buna Stambiu kaulu paneliu) :) Ir moteru darymas valgyti ? :D
Anonimas
5593
19 geras.
Anonimas
5593
bl man tai katinu gaila o siaip normaliai
Anonimas
5593
sutikciau del beveik visko ;D Beje, as pana ;D ne tokie jau mes skirtingi :)
Anonimas
5594
tai jei tave valdo moterys tai tau kause per daug kefyro
Anonimas
5594
nichuja nevaldo,nebent lepsis esi :)
prodigy
5594
16 ir 18 geri :D
Anonimas
5594
Taip... Vyrai valdo pasauli, o kas valdo vyrus? :D Moterys :) P.s., taip, as vyras.
Anonimas
5594
6tas LABAI naudingas butu! :D
Anonimas
5594
11 zajabys;D
Anonimas
5594
dėl 7 garantuotai vadovas būčiau
Fanatikeee
5594
eina šikt :D ;D
Anonimas
5594
19 būtų žiauriai gerai. :D
Anonimas
5594
11 :D
Anonimas
5594
"G" vyrai ir taip valdo pasauli bote.. FAIL
Anonimas
5594
Iki... ir taip pasauli valdo vyrai sya!
Anonimas
5594
Jeigu vyrai būtų pasaulio šeimininkais.. Pasaulis žlugtų..
Anonimas
5594
taip gali buti tik sapnuose :D
Anonimas
5594
19 panom tai geras geras
Anonimas
5594
Oj butu Gerai ;D
Anonimas
5594
už 19 punktą keliu šampaną!
aandrius
5594
Seimas bent kažka gero tautai padarytų, jei bent vieną pakeitimą priimtų iš šitų. juokauju... ne bent rimtai.
Anonimas
5595
kazkoks sudas...
|

