Wow, pas kažką vienos iš populiariausių kolonkių... dar pasigirkit, kad stalas irgi medinis arba windowsai XP
ACTA
Anonimas
5072
Anonimas
5152
Ooo geras pas mane ir tokios pačios kolonėlės ;D
Anonimas
5251
#6 atimsiu :D
Anonimas
5251
nx tao koloneles?
Anonimas
5252
#7 pasmane tai is plasmase o ne is vienODOS :D
Anonimas
5252
Pas mane kolonėlės vienodos. :D
Anonimas
5252
pilkis mana : D
Anonimas
5252
cia kai mano kate sedi pries klaviatura ir ziuri ka dirbu
Anonimas
5252
o mano gaudo viska kas juda ir kaskodel drasko kubiliaus nuotraukas
Anonimas
5252
Kaaaaip miela :) Manoji tik i sumustinius taikosi...
Anonimas
5253
:D
|

