Ačiū tau.. ŽMOGAU

2010.03.03 antoni
  • 191
18
zmogus,uztersta, aplinka,mirtis,zuvys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5064    
As tave susirgdinsiu vėžiu, į sveikata.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
ner uz ka GAMTA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
siaubas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Parduodu marinelius agurkuotus papige!!!
Kamii_bear 5830    
#9 ar užsikišit vieną kartą su tais photoshopais, po kiekviena demotyvacija vis kažkas ' photoshop. ' .turėtų užknist.
_
demotyvuoja. .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#9 ot ne px su fotoshopu ar ne. mintis aiski.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Baisu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Vaje.. Kaip baisiai.. Ziurim tik i savo gerove
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Prašom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Ka nematot, kad cia su photoshopu padaryta? (lol) :D:D
Nuotraukos nėra
Saulius 5925    
o blm!! nemazai xD
Nuotraukos nėra
Bonaventuura 5953    
pats plesriausias zveris pasaulyje..... kaip matom zmogus
Alchemikas 5953    
gaila ir tiek kad mes taip supisom zeme. visi mes ner isimciu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
To Martynas,
o ten toliau horizonte kazkokie neaiskus statiniai irgi gamtos išdaiga?
exit 5960    
Martynai, ok, tai is kur tada tas karstis atsirado?
Pernelyg musu daug, pernelyg viskas tarpusavy susieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Cia gali buti gamtos isdaiga,pvz per karscius sumazejes deguonies kiekis vandeny,del to gaista zuvys tankiai :) Nemanau kad cia perdaugiausiai zmogaus ranka prisilietusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
totali demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Kai nežinai kas vyksta aplink tai nieko, o kai pamatai...
Grįžti į viršų