Ačiū, mama

2011.02.18 Agurotis
  • 239
17
Ačiū, mama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5033    
#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
Nuotraukos nėra
dazzza 5523    
labai geras zaidimas man patikdavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
photoshop bet geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo 5608    
hahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Kai gerumo megztinukas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
per sega visada zaizdavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
omg koks geras!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
NERD!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
noriu tokio ;D
Onizuka 5609    
kai netingeta toki numegzt. :D
Grįžti į viršų