#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Ačiū, mama
Anonimas
5031
Anonimas
5147
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Anonimas
5395
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
dazzza
5521
labai geras zaidimas man patikdavo
Anonimas
5597
photoshop bet geras :)
Anonimas
5605
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo
5606
hahaha
Anonimas
5606
Kai gerumo megztinukas :d
Anonimas
5606
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Anonimas
5606
per sega visada zaizdavau :D
Anonimas
5606
omg koks geras!
Anonimas
5606
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Anonimas
5606
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Anonimas
5606
NERD!!!
Anonimas
5606
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Anonimas
5607
noriu tokio ;D
Onizuka
5607
kai netingeta toki numegzt. :D
|

