Ačiū, mama

2011.02.18 Agurotis
  • 239
17
Ačiū, mama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5032    
#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
Nuotraukos nėra
dazzza 5522    
labai geras zaidimas man patikdavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
photoshop bet geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo 5607    
hahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Kai gerumo megztinukas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
per sega visada zaizdavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
omg koks geras!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
NERD!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
noriu tokio ;D
Onizuka 5608    
kai netingeta toki numegzt. :D
Grįžti į viršų