#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Ačiū, mama
Anonimas
5032
Anonimas
5148
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Anonimas
5396
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
dazzza
5522
labai geras zaidimas man patikdavo
Anonimas
5598
photoshop bet geras :)
Anonimas
5606
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo
5607
hahaha
Anonimas
5607
Kai gerumo megztinukas :d
Anonimas
5607
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Anonimas
5607
per sega visada zaizdavau :D
Anonimas
5607
omg koks geras!
Anonimas
5607
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Anonimas
5607
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Anonimas
5607
NERD!!!
Anonimas
5607
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Anonimas
5608
noriu tokio ;D
Onizuka
5608
kai netingeta toki numegzt. :D
|

