#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Ačiū, mama
Anonimas
5028
Anonimas
5143
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Anonimas
5391
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
dazzza
5517
labai geras zaidimas man patikdavo
Anonimas
5593
photoshop bet geras :)
Anonimas
5602
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo
5602
hahaha
Anonimas
5602
Kai gerumo megztinukas :d
Anonimas
5603
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Anonimas
5603
per sega visada zaizdavau :D
Anonimas
5603
omg koks geras!
Anonimas
5603
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Anonimas
5603
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Anonimas
5603
NERD!!!
Anonimas
5603
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Anonimas
5603
noriu tokio ;D
Onizuka
5603
kai netingeta toki numegzt. :D
|

