Ačiū, kad išmokei mane - Greitai rašyti.

2013.12.23 vnz3
  • 20
14
kompiuteris,spausdint,rasyti,klaviatura,vice, city







Nuotraukos nėra
Anonimas 4562    
EILINIE VAIKO vnz3 demo apie zaidimus, aisku tvirtina ne ka vyresni
Bratela 4564    
San Andreas tiksliau , Hesoyam :D
prodigy 4564    
viena zodi rasyt ismoke :D
#10 vistiek gta, nesikabinek kai boba
prodigy 4564    
viena zodi ismoke :D
Aquanities 4564    
#6 yra skirtumas tarp gta, ir tarp gta: vice city
XXYYXX 4564    
Tipo paspaudus ESC neina suvest?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
wheelsareallineed geriausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
Joo geras daykas tas zaidimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
#5 matyt, niekad nesi zaides gta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
leavemealone
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
SEAWAYS
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
ASPIRINE TOP1
Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
NUTERTOOLS
Grįžti į viršų