Ačiū, kad išmokei mane - Greitai rašyti.

2013.12.23 vnz3
  • 20
14
kompiuteris,spausdint,rasyti,klaviatura,vice, city







Nuotraukos nėra
Anonimas 4563    
EILINIE VAIKO vnz3 demo apie zaidimus, aisku tvirtina ne ka vyresni
Bratela 4565    
San Andreas tiksliau , Hesoyam :D
prodigy 4565    
viena zodi rasyt ismoke :D
#10 vistiek gta, nesikabinek kai boba
prodigy 4565    
viena zodi ismoke :D
Aquanities 4565    
#6 yra skirtumas tarp gta, ir tarp gta: vice city
XXYYXX 4565    
Tipo paspaudus ESC neina suvest?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
wheelsareallineed geriausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
Joo geras daykas tas zaidimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
#5 matyt, niekad nesi zaides gta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
leavemealone
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
SEAWAYS
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
ASPIRINE TOP1
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
NUTERTOOLS
Grįžti į viršų