Ačiū, kad išmokei mane - Greitai rašyti.

2013.12.23 vnz3
  • 20
14
kompiuteris,spausdint,rasyti,klaviatura,vice, city







Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
EILINIE VAIKO vnz3 demo apie zaidimus, aisku tvirtina ne ka vyresni
Bratela 4568    
San Andreas tiksliau , Hesoyam :D
prodigy 4568    
viena zodi rasyt ismoke :D
#10 vistiek gta, nesikabinek kai boba
prodigy 4568    
viena zodi ismoke :D
Aquanities 4568    
#6 yra skirtumas tarp gta, ir tarp gta: vice city
XXYYXX 4568    
Tipo paspaudus ESC neina suvest?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
wheelsareallineed geriausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
Joo geras daykas tas zaidimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
#5 matyt, niekad nesi zaides gta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
leavemealone
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
SEAWAYS
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
ASPIRINE TOP1
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
NUTERTOOLS
Grįžti į viršų