Abejingumas - Gal kartais vertėtų pasielgti kitaip?

2010.03.31 Vaiva
  • 252
14
Abejingumas







zvp 5544    
Vargšas kaktusas.. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Macintosh drawer.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#9 mestelk nuorodą
Megana.Emilija 5816    
Čia maždaug: Gal vis dėlto Tu apsikabink tą kaktusą ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kaip pagailo kaktusiuko ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
man labiau tas patiko kur stovejo vaikinukas su uzrasu 'free hugs' aisku mano atveju butu geriau mergina, bet ideja tikrai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
xD HUG :D čia tai super
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
O tai gal jie nori be uzraso ir normalios rezoliucijos...?
dr.wombat 5932    
jopstvai roges jei naudojat fire fox ar explorery susikuriat NEW TAB ir keliat piesinuka ir tada isikelia nereikia cia nieko siust tada issisaugai ir issikerpi x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
parsisiusk xD arba jei nori, atsiūsiu, turiu. Skype - afigenai007
wwestas 5933    
Rimtai, kur šitą piešinuką galima gauti? :) Toks fainas, kad negaliu... :)
LookAtMe 5933    
Piesinukas labai fainas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
:D geras
Grįžti į viršų