susidenginkit, wajkai kurwa esat
A: Wajkas ir duxas esi.. Zajst nemoki lama n*... - B: Už tai turiu mergną ir gyvenimą.
PonasVladas
5131
Anonimas
5131
#50 Bent jau nesikeiktum rusiškai, patriote tu apgailėtinas...
Anonimas
5409
41# tu kurva lenkas seniai i savo lenkta snuki gaves kiba kad and lietuviu stumi.jei jums nepatinka lost su lietuviais tai nx pysdykit is vilniaus,kuris jums niekad ir nepriklause.kurva kitas tume nelosiiu as to l2 bet nx sikt ant lietuviu kai lenkai patys losdami failinasi.bandyk su lenku pasneket tai jei kitas lenkas viskas normaliai o jau lietuvis tai blt .nepatinka dinkit is lietuvos ko dar cia gyvenat tarp lietuviu.esu bendraves su lenku vienu ne zmones ten o dauzti ,protisskai atsilike gyvuliai tezinantys kad lenkai geriausi o visi kiti nx niekam netike.
Anonimas
5498
#48 Na ir pavydek kad lenkas .
Anonimas
5506
#41 tai tu kurwa tada lenkas esi ...
kiki
5598
#46 :D kominis tavo komentaras ;D
Anonimas
5598
bek su sakute rankoj i siena demotyvacijos kurejau....
Anonimas
5665
Mergna...
Anonimas
5666
Kas kaip moka, tas taip soka
Anonimas
5667
demotyvacijos kūrėjas nelankė mokyklos, jis turėjo gyvenimą ir merginą.
Anonimas
5668
Pats vaiku budamas kitus vadina
Anonimas
5668
Bah, as nezaidziu su lietuviais nes jie visi dauzti ir zaidzia visokias antraruses nesamones atsilikusiom masem, tokias kaip NFS, L2 ir prochee fuflo.
Anonimas
5669
bet matos ,kad žmonės nepagauna, kodėl čia tos rašybos klaidos... A paveiksliukas one ar dar kienonors auka, tai todėl ten ir klaidų yra. o kad B paveiksliuke praleido raidę tai būtinai reikia kažkokiam debilui prisipist, kad tik parodyt koks protingas...
Anonimas
5669
#39 ir tu tiek per visa savo gyvenima neuzdirbsi kiek kiti per kelias valandas laimi sekmes tau darbininke.
Anonimas
5669
#22 tu nevykelis, nes nemoki uzsidirbti pinigu, tiesiog sedi prie kompo, gadini akis ir savo prota, su tais cs. Tada eini i visokius turnyrus kur ciulpiat byrkas.
Anonimas
5669
#21 bet greit ir jos neteks. Kas tada bus lama???
Anonimas
5669
#34 sutinku su tavim ;] pati demo tai nebloga
Anonimas
5669
man atrodo tas piderastas B vaikina ne mergina turi
Anonimas
5669
Taip ir yra seip :)
Anonimas
5670
Demotyvacija kure vaikas nepataisomai suzalotas one.lt :) Nuostabi gramatika .
Anonimas
5670
t.y. Going :D
Anonimas
5670
nerds gone wild
Anonimas
5670
#29 AŠ IR MAX, PARAŠYK MAN Į PM
Anonimas
5670
Super Mario lošia, sako vajkas ir dx esi :D
Anonimas
5670
#27, strength lvl? Mano tai max esu stiprus
Anonimas
5670
Cha, nevykusi demo. Turiu mergina, Megstu geimint. Ir turiu gyvenima nuostabu. O pats demo kurejas tikriausiai nemoka geimint ir panos neturi :D. Beje kaip jau kazkas sake, is geimingo galima neblogai uzdirbti. Tai kas cia gyvenimo neturi? Ai beje , Igno mockuno(Fb) komentaras yra visiskas debilizmas, ryskiai zmogui gyvenimas nenusiseke
Anonimas
5670
pfff ... back to runescape.com
Anonimas
5670
Nedemotyvavo, back to gaming.
Anonimas
5670
Briedas...
Anonimas
5670
#22 dar yra ir kitokie pro lygos zaidejai su kitais zaidimais,jau cs atgyvena ;]
Anonimas
5670
Yra profesionaliu cs'eriu. Jums gali sukelti tai juoka? Bet turėkit omenį, kad tikri pro lygos žaidėjai, kurie skina aukščiausius reitingus cs'o, tai gauna tikrai nemaža pinigų sumą. Viename turnyre 6 žmonių komanda laimėjo pusė milijono $, tai kas čia gyvenimo nevykelis???
Anonimas
5670
:D lamos ir vienas ir kitas ;D yra tokiu kurie moka zaist bei turi mergina :D
Spameris
5670
O MAN PX KAD NIEKAD NET NELOŠIAU CS, PX!
nulis
5670
nesuprantu
nulis
5670
nesuprantu kaip taip galima aplamai galvot
Anonimas
5670
nesuprantu, kaip galejo patvirtint su tokiom rasybos klaidom..
Anonimas
5670
#3 o tu matos zaist nemoki :D
yox
5670
mergna :D
Anonimas
5670
man ir geriau. o tai ka daryt jei panos nera?
Anonimas
5670
nu man tai geriau tikrai nesedet prie visokiu ps2 ir psp ir pc , o susipazint su naujais zmonem, pagaliau surast panele, but su ja kartu, o ne nolifinti, kai niekur neeini o greiciau skubi namo prie pc prisest ...
Anonimas
5670
#3 prie ko cia tas cs debiliuk
Eragon
5670
#10 Esme nepasikeite ;D
Anonimas
5670
#9 Ne kiekvienam, bet kas antram ;D
Eragon
5670
Ko jus kaip zverys uzsipuolet zmogu? taigi ne trumpinimus naudojo, netycia gavos jam taip. Jau pliusas kad nevartoja j raidziu kiekviename zodyje. Pasiziurekit patys i save pradziai.
Anonimas
5670
Tas noliferis mazdaug be rastis, bet ir turintis mergina kazkodel raso mergna :/
Anonimas
5670
butu taip paprasta gaut merga tai tikrai niekas nesedetu prie pc
Anonimas
5670
#3 O tu pavydi kaip ;D
Anonimas
5670
blt mintis gal ir gera,bet netokie parinkti zodziai.kazkoks molis toks is A paveikslelio ja kure stopudovai
Anonimas
5670
cia geras antausis tiem debilam kurie cs zaidzia
|

