#8 Tai užgaląsk
Konkursas - Raskite geresnius peilius
Tautrimas
5085
Anonimas
5087
Turiu ir aš tokį peilį. Šiaip pakankamai pakenčiamas, bet geresnių šiais laikais pilna. Tik ne Maximoj pirkti reikia :).
Firework
5087
Atšipę jau seniai... :D
Anonimas
5087
like a samurai swordor
Anonimas
5087
mes sode turim pjauna viska!!!
dewaperang
5087
pas seneli pusę rankenos nulūžę, bet dar geras:D
Anonimas
5087
fiskar
Anonimas
5087
Mora Companion
Anonimas
5087
ta ruda dar tebeturim :D nemirtingas tas :D
Punceka
5088
Pamenu :) Pas babulenciją ir dabar dar man regis rasčiau (y)
|

