931 draugas online

2010.04.14 antoni
  • 597
51
draugai,vienatve







Nuotraukos nėra
Anonimas 2857    
Geriau du tikri,negu tūkstantis bet kokių
Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
o gal jis tiesiog pavargo nuo 931 susitikimo :D
dewaperang 5283    
( . Y .)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Turbūt prisikvietė belenkiek draugų ir nei vieno nepažysta (kaip dažniausiai daro per wuonjukją)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
o gal jis norejo tik atsipust ir pasedet vienas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
nu ir kas kad vienas
kiki17 5725    
kai pagalvoji is rimto jei visus draugus pazinotu online tai dabajis cia nesedetuvienas//...
vVv 5731    
Labai patiko. Čia mintis ne iki galo pasakyta, pats susipranti pamatęs paveiksliuką. Priverčia susimąstyt. :)
RYBA 5731    
labai gera demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#35 :D (y) gerai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Uzskaitau! #38
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Taikliai#38
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
tiesiog zhmones pamirsho kas tai yra "draugas" - nusprenzhiau paskaites komentarus... gal butent tai ir shia sakoma?...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
dviprasmiskai cia galima suprast. pirma virtualiam gyvenime kietas ir turi daug draugu, o realiam neturi ne vieno draugo. antra, visi draugai sedi prie pc ir nera ne vieno, kuris su tavim iseitu i kiema. pagal uzrasa tiktu antras variantas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#34 turbut pas Tave 2000 draugu :D neimanoma pribendrauti su tukstanciu, o tie kur kvieciasi i draugus karta pamatytus tai labai juokingi:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
cia nerealiai,pasemei jointuka ir tokioi vietoi atsisedai ir kietai !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
ech....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#33 owned visus. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Tai kad priešingai. Bent jau pažįstamų tarpe tai kuo daugiau žmogus mėgsta bendrauti gyvai(arba yra veiklus, o veikloje neišvengiamai reikia daug bendrauti), tuo daugiau ji/jis turi skype ar fb kontaktų... Jei šitas žmogelis turi 900 draugų dabar esančių online, tai jį žino daugiau žmonių nei kokį aplinkos ministrą. Jis ne vienas. Jis tiesiog mėgaujasi laisva minute prie ežero su drauge/žmona, kuri jį ir fotografavo.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Šitas geras, ir teisingas.
BlackDiamond 5810    
+
madness 5814    
Va kas būna,kai priklausomas nuo virtualaus pasaulio esi :)
Gera demotyvacija ;)
Nuotraukos nėra
kamile 5815    

931 friend online -
milda 5830    
#24
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nu tai jei jis turi 900 draugu intike tai galetu su kuomnors susimeetint ir kartu isgert xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
prie kompiuteriu, o praranda toki grazu vaizda. Informacine pop visuomene
Modestas. 5840    
.. nolifer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
sita demotyvacija tikrai viena geriausiu matytu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Cia pagaut reikia ir suprasi :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
:D taip taip :D kai facebooke buna po 1000 draugu, bet kazkaip vis namie prie kompo sedi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#19 Butent
chzarija 5897    
tiek draugu o nera su kuo pasedet kartu
Nuotraukos nėra
DjPienas 5907    
nesuprantu.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
kol supratau :D liuks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#14 Sitas unreal ;D, uzskaitau.
Nuotraukos nėra
gyvybe 5912    
žiauriai gerai:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Čia apie vynca demotyvacija : ) Gynai toks nolaiferis : )
Vyncas 5915    
Vienam irgi kažkaip grūzas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Gal tik man taip atrodo, bet sitaip sedeti yra kur kas smagiau negu prie kompo su 931 internetiniu draugu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Dizzy - taip, cia zmones matyt ANT TIEK berasciai, kad nesuderino linksniu iskart. Gerai, kad ANT TIEK gerai lietuviskai moki, kad neleidai jiems toliau tersti musu kalbos :)
Prasminga nuotrauka ir uzrasas po ja!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Sitas geras :)
Mirka 5918    
#3 Kablelius pamiršai susidėti, lietuvi... ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#3 fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#3 Tai sakai "Devyni simtai vienas draugai"? WTF? Aisku "Devyni simtai vienas draugas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Šitas geras :D Toks mmm labai realybę atspindi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Visų pirma tai 931 DRAUGAS online. Nu ar lenkai esat kad ant tiek beraščiai? Niekas neprašo tobulos kalbos, bet jau linksnius suderint tai tikrai galit.
bebrowskis 5918    
kad visi jo draugai internetiniai
(50-51)
Grįžti į viršų