Nepagavau nu as ir dabar sita filmuka matau ir visi dvidesimtmeciai stumia ant kitu mazesniu galvojat kad jus kietesni? Suda jus ten kietesni issaugs i tapati zmogu gi tik neapsiverkit kad gimet anksciau ;)
90-ųjų vaikai - buvo pirmieji matę shuffeling`ą
Anonimas
5163
Spameris
5317
#8 Tai nuo ar iki 2000 m.?
Anonimas
5320
#8 +++
Mr.Troll
5320
Visi kas gime nuo iki 2000 m. yra mldc, o visi kas veliau - duhai. Jei kazkas nepatinka, eikit kersyti gamtai.
Anonimas
5320
Krč jau nervinat su tokiom demo. Visi kas iki 2000 gimė tas ir matė visus tuos dexterius, eddy eddy ir edys ir pan.... Sapalioja čia visokių nesąmonių. Sutinku, gal ir ne tiek daug mirkom, mirkstam kieme, kaip jūs 90TIEJI, bet vis vien esam daug ką matę.: )
Anonimas
5320
#5 90-ųjų vaikai, reiškia gimė 1990 m. tai jie ir žiūrėjo. gi pusės mėnesio kūdikiai filmukų nežiūri. tai va.
Anonimas
5320
Kokie dar 90-ieji... Dešimtas dešimtmetis, beraščiai..
bambukinis
5320
*Shuffle. Lagina mobas
bambukinis
5320
Šiaip tai ne shuffel, o suffle... LEARN TO SPELL
Spameris
5320
Čia moonwalkas, asile.
Anonimas
5320
kaip man patikdavo (ir patinka) ta muzikikė :D
|

