90-ieji - Laikai, kada kišenėje visad turėdavai pieštuką

90-ieji







Nuotraukos nėra
Anonimas 4909    
atsakymas i " yoyo prieš 610 d. #10
Nuotraukos nėra
tai tokie palyeriai negaledavo prasukt kasetes? reikedavo paciam su piestuku? ;D "

pats turejau soni playeri su varta baterijomis (geriausomis ) galejai klausytis muzikos 3-5h nebuvo pakraunamu ipodu baterijos nemazai kainavo ir naudoti baterija prasukimui (mano playeris ji turejo) buvo velnio ismone tad prasukdavai piestuku kad kuop ilgiau galetum klausyti muzikos ir saugodavai baterėijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
nu nemanau kad kas nors nesiojosi, gi taip kad islystu ta juosta, tai labai retai budavo, bet va prasukimui i kita puse atsimenu ir pats dar naudojes, nes uzknisa kai budavo magas nepajegus atsukt i pradzia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Galedavo, bet su piestuku greiciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
tai tokie palyeriai negaledavo prasukt kasetes? reikedavo paciam su piestuku? ;D
sima48 5520    
man tai ir pirsto uztekdavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#3 bl rimtai aciu kad priminiai :D , rimtai gi :D
Nuotraukos nėra
JTL 5520    
maniau tam yra mygtukas "replay"
XII 5520    
as tai pirsta naudodavau... silly me :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
gal kasetei persukt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
uzsirasyt dainas ar atsukt kasete?
Nuotraukos nėra
Aurisss 5520    
Kad kasetę susuktum atgal jeigu juosta išsivyniotų, šiaip tai ir tušinukas ir belekas tokio formato tikdavo :)
Nuotraukos nėra
JTL 5520    
kur Mr. Obivious???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
wtf?sorry vyrai negyvenau 90-uosiuose paaiskinkit prie ko cia piestukas
Grįžti į viršų