#28 O man ir lohai px, lohe.
8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai
Anonimas
5131
Anonimas
5151
#27 pohui tik lohui
Anonimas
5221
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Anonimas
5299
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Anonimas
5324
#25 Duhas :]
Anonimas
5327
#23 tai tu ziauriai kiets
Anonimas
5378
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Anonimas
5555
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Anonimas
5568
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Anonimas
5568
mano stilius..
Anonimas
5569
man tai px
Anonimas
5570
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Anonimas
5571
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Anonimas
5571
qwerty- taip : )
Anonimas
5571
5 vidurinė?!?!?
Spameris
5571
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48
5571
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Anonimas
5571
debiliukai :)
Anonimas
5571
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Anonimas
5571
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Anonimas
5571
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Anonimas
5571
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Anonimas
5571
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Anonimas
5571
As ne atbegu, as ateinu :D
Anonimas
5571
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Anonimas
5571
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Anonimas
5571
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Anonimas
5571
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq
5571
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
|

