8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai

2011.03.25 morkiuz
  • 237
29
kubilius, skubejo, ir, nesuspejo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#28 O man ir lohai px, lohe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
#27 pohui tik lohui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
#25 Duhas :]

Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
#23 tai tu ziauriai kiets
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
mano stilius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
man tai px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
qwerty- taip : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
5 vidurinė?!?!?
Spameris 5571    
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48 5571    
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
debiliukai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
As ne atbegu, as ateinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq 5571    
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
Grįžti į viršų