#28 O man ir lohai px, lohe.
8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai
Anonimas
5128
Anonimas
5147
#27 pohui tik lohui
Anonimas
5218
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Anonimas
5296
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Anonimas
5320
#25 Duhas :]
Anonimas
5323
#23 tai tu ziauriai kiets
Anonimas
5374
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Anonimas
5551
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Anonimas
5564
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Anonimas
5564
mano stilius..
Anonimas
5565
man tai px
Anonimas
5567
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Anonimas
5567
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Anonimas
5567
qwerty- taip : )
Anonimas
5567
5 vidurinė?!?!?
Spameris
5567
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48
5567
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Anonimas
5567
debiliukai :)
Anonimas
5567
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Anonimas
5567
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Anonimas
5568
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Anonimas
5568
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Anonimas
5568
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Anonimas
5568
As ne atbegu, as ateinu :D
Anonimas
5568
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Anonimas
5568
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Anonimas
5568
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Anonimas
5568
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq
5568
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
|

