#28 O man ir lohai px, lohe.
8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai
Anonimas
5131
Anonimas
5150
#27 pohui tik lohui
Anonimas
5220
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Anonimas
5299
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Anonimas
5323
#25 Duhas :]
Anonimas
5326
#23 tai tu ziauriai kiets
Anonimas
5377
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Anonimas
5554
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Anonimas
5567
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Anonimas
5567
mano stilius..
Anonimas
5568
man tai px
Anonimas
5570
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Anonimas
5570
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Anonimas
5570
qwerty- taip : )
Anonimas
5570
5 vidurinė?!?!?
Spameris
5570
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48
5570
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Anonimas
5570
debiliukai :)
Anonimas
5570
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Anonimas
5570
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Anonimas
5571
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Anonimas
5571
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Anonimas
5571
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Anonimas
5571
As ne atbegu, as ateinu :D
Anonimas
5571
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Anonimas
5571
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Anonimas
5571
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Anonimas
5571
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq
5571
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
|

