8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai

2011.03.25 morkiuz
  • 237
29
kubilius, skubejo, ir, nesuspejo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#28 O man ir lohai px, lohe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
#27 pohui tik lohui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
#25 Duhas :]

Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#23 tai tu ziauriai kiets
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
mano stilius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
man tai px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
qwerty- taip : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
5 vidurinė?!?!?
Spameris 5570    
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48 5570    
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
debiliukai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
As ne atbegu, as ateinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq 5571    
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
Grįžti į viršų