250 km/h - ne greitis - Stulpas - ne stabdis

2010.10.11 Pasaka
  • 107
21
250 km/h - ne greitis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
Šūdas ne sviestas, kaunas ne miestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
kurva sankaba deginat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Svyla padangos, o ne sankaba
Nuotraukos nėra
Ainis 5605    
#20 tu kvailas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
250KM/h ne greitis... o mirtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
axi-tokem kaip tau tai sudas sviestas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
mana mastims :d
Spameris 5735    
#14 Px man vapšė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Spameris neperkurk eiliu :) nes bubis ne slanga, rytas ne komanda :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
axi tai ryskiai 14 metu vyras, kuris vapse nesupranta apie ka eina kalba ir bando neparemtais argumentais, ir eilerastukais irodyti savo neteisinga tiesa... Todel siulyciau jam susikist kojas i sikna ir begiot ratais aplink savo nama!
Spameris 5736    
Px man tie Lietuvos kašio klubai, pasakiau ant bajerio, tai pradėjo rėkt čia, blet man patinka taip su jumis žaist, reikės dažniau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Bet Kaune gyventi geriau negu Vilniui lavonai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
o axi gaidys (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
sudasx ne sviestas -kaunas ne miestas
Spameris 5736    
Bybys ne šlanga, žalgiris ne komanda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Raudona ne spalva, plyta ne zenklas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Bmw- Balvonas masina wairoja :)
povilasq 5736    
o kaip stulpui baigės? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Kiek žinau, sakoma, na tarkim 250km/h ne greitis, stulpas ne kliūtis. Geriau skamba :3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Tai, kad stabdis, sakyčiau :D
Ir dar koks ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Vel as...
Grįžti į viršų