2010-ųjų vasara baigėsi, - o liūdinčių rasti sunku.

2010.09.01 romashka
  • 100
18
krepsinis,pergale,lietuva







OoS 5775    
Nu bet tai jobtvajmat kaip šalta!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Visi cia taip dejuoja, kad vasara baiges, lygtai visas gyvenimas butu baigtas. Kaip tik gerai, mokykla, ismoksit ko nors o ne vasara bambas trinsit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Is tikruju net nejauciu liudesio del mokslo metu pradzios, kai musiskiai taip puikiai zaidzia. Ir toliau taip! Saunuoliai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nesamone, daug kam liudna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#19 :D nuzudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Jaska!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Liūdi vaikai, kuriem reik į mokyklą, o kitiem viskas tas pats, tik klimatas keičiasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#3 by** tu ten myli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
zjbs kad vasara baiges :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
džiaugiuosi ir liūdžiu, taigi nuotaika neutrali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
saunuoliai krepsininkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Puiki demotaivacija! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
NEIMANOMA!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
nu blm, liudinciu nors ir gatvej gali surasti, cia laukianciu rudens sunku surasti ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
super! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Myliu Lietuvą, lietuvius ir krepšininkus... JŪS NUOSTABŪS, AČIŪ UŽ PERGALES
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
sita tai tikrai gera mintis ;D
Nuotraukos nėra
uNity 5778    
geras :D
Grįžti į viršų