#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?
Geras_Iksas
5215
obuolys
5215
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Anonimas
5215
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Anonimas
5215
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Anonimas
5215
#1 Tik tau taip atrodo
Anonimas
5215
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Anonimas
5217
per telefona nieks failu nekelineja
|

