20 priežaščių - nebegerti

2011.05.16 sunheat
  • 261
18
20 priežaščių







Nuotraukos nėra
Heyyou 5320    
OMG, geriau jau tikrai negert.... nu nsmn,...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Geriausia apsimest, kad luzai pirmas ir laukt chebros rekcijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
cia tik viena priezastis : negerti iki komos kad poto taves neisniekytu, 1 priezastis 20 pavizdziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
kai turi tokius draugus, priesu jau ir nebereikia :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#10 tu pats 10
Eimantass 5520    
20 priezasciu kodel nereikia smigti pirmam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
o cia tai ziauru,ziauru ziauru ;D
povilasq 5520    
10 geriausia :D o siaip svarbu neluzti pirmam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
kad ne geriancios panos nebutu prasmes gert
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
10 pic geriausias... Eziukas miega... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
stipriai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
geriancios panos yra slyksciau negu slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
slykstu kai panos taip nusigeria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Ten kur dantų krapštukų y galvą prikaišiota,tai mes irgi vienam taip buvom padarę :D
Spameris 5521    
Nesuprantu aš tokių žmonių, litrą alaus išgeri ir gerai, būtina prisimaukt be saiko ir po to žemintis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
20 priežasčių neužmigti pirmam per balių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
7 reason LOL :D
Grįžti į viršų