OMG, geriau jau tikrai negert.... nu nsmn,...
20 priežaščių - nebegerti
Heyyou
5318
Anonimas
5517
:D
Anonimas
5518
Geriausia apsimest, kad luzai pirmas ir laukt chebros rekcijos :D
Anonimas
5518
cia tik viena priezastis : negerti iki komos kad poto taves neisniekytu, 1 priezastis 20 pavizdziu
Anonimas
5518
kai turi tokius draugus, priesu jau ir nebereikia :D:D:D:D
Anonimas
5518
#10 tu pats 10
Eimantass
5518
20 priezasciu kodel nereikia smigti pirmam
Anonimas
5518
o cia tai ziauru,ziauru ziauru ;D
povilasq
5518
10 geriausia :D o siaip svarbu neluzti pirmam
Anonimas
5518
kad ne geriancios panos nebutu prasmes gert
Anonimas
5518
10 pic geriausias... Eziukas miega... :D
Anonimas
5518
stipriai ;D
Anonimas
5518
geriancios panos yra slyksciau negu slykstu..
Anonimas
5518
slykstu kai panos taip nusigeria...
Anonimas
5519
Ten kur dantų krapštukų y galvą prikaišiota,tai mes irgi vienam taip buvom padarę :D
Spameris
5519
Nesuprantu aš tokių žmonių, litrą alaus išgeri ir gerai, būtina prisimaukt be saiko ir po to žemintis?
Anonimas
5519
20 priežasčių neužmigti pirmam per balių.
Anonimas
5519
7 reason LOL :D
|

