OMG, geriau jau tikrai negert.... nu nsmn,...
20 priežaščių - nebegerti
Heyyou
5321
Anonimas
5520
:D
Anonimas
5521
Geriausia apsimest, kad luzai pirmas ir laukt chebros rekcijos :D
Anonimas
5521
cia tik viena priezastis : negerti iki komos kad poto taves neisniekytu, 1 priezastis 20 pavizdziu
Anonimas
5521
kai turi tokius draugus, priesu jau ir nebereikia :D:D:D:D
Anonimas
5521
#10 tu pats 10
Eimantass
5521
20 priezasciu kodel nereikia smigti pirmam
Anonimas
5521
o cia tai ziauru,ziauru ziauru ;D
povilasq
5521
10 geriausia :D o siaip svarbu neluzti pirmam
Anonimas
5521
kad ne geriancios panos nebutu prasmes gert
Anonimas
5521
10 pic geriausias... Eziukas miega... :D
Anonimas
5521
stipriai ;D
Anonimas
5521
geriancios panos yra slyksciau negu slykstu..
Anonimas
5521
slykstu kai panos taip nusigeria...
Anonimas
5522
Ten kur dantų krapštukų y galvą prikaišiota,tai mes irgi vienam taip buvom padarę :D
Spameris
5522
Nesuprantu aš tokių žmonių, litrą alaus išgeri ir gerai, būtina prisimaukt be saiko ir po to žemintis?
Anonimas
5522
20 priežasčių neužmigti pirmam per balių.
Anonimas
5522
7 reason LOL :D
|

