Spameri, cia vis delto juodas humoras. Pats laikas atskirt.
1986 - Gimiau nei per anksti, nei per vėlai. Gimiau pačiu laiku.
Anonimas
5215
Anonimas
5357
Neišmanėliai, vandenliginiai, žiūrėkit čia lacomunidad.elpais.com/sonypozo/2010/8/18/aberraciones-causa-la-radioactividad-a-armas
Spameris
5359
ČIA IRONIJA, O NE JUODAS HUMORAS, PATS LAIKAS IŠMOKT ATSKIRTI.
anonimas
5359
bet nemire paciu laiku
Anonimas
5359
Nesuprantat mulkiai visvien..
Anonimas
5359
tai gal pasigydik ;D Čia kaip tik nuo Černobylio. Jei nežinai pasimokyk. Viskas per tą radiaciją
Anonimas
5360
lioha vel pasineres i mokslo pazinima sviecia jaunima
Anonimas
5765
Tai vadinama vandenlige ;oo
Anonimas
5787
#8 Tu mastai ką šneki? Čia radiacija jokio poveikio neturi. Čia yra viena rečiausių genetinių ligų pasaulyje. Paieškok google elephant man gal rasi ką nors panašaus. O šiaip ir šiais laikais tokie dar gimsta ir nieko čia nepakeisi. 1986 ar 2010 gimsi, bet vistiek tokius defektus gali turėt.
Anonimas
5787
ir iš kur tokių Pr0tingų atsiranda vis? 0_o
Anonimas
5787
Taigi cia photoshopas, as 12 metu mokejau tokius efektus uzdet, o tas cernobilis tai tik prasimanymas, o jus durni lietuviai ir galvojat kad taip ir buvo.
Gusta-Fang
5787
#5 Kvaily kas juokiasi?? Brunduk jeigu tu butum tuo laiku gimes, radijacijos doze buum gaves, tai irgi nekoks butum.
Anonimas
5787
labai nepatiko,baisus dalykas tada buwo,o cia mzdg pasisaipymas
OoS
5787
Žostka demo, bet užskaitau. Tik čiuju pusė burundukų nesupras
Anonimas
5787
ufo on air.
Anonimas
5787
Uj... Koks mielas :)
|

