18.00 - kiek daug namų darbų... - 23.00 - ai... ryt per pertrauką

2010.10.21 Lau
  • 376
33
darbas





: darbas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
geras:Dbudavo kartais:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Aš sakau: Aj.. Bus kaip bus. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
kitaip ir nebuna;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
mano zodziai..;D
Nuotraukos nėra
LabaiKietas 5723    
o dar jeigu destytoja pasako ,kad tam tikram darbui reikia ruostis kiek imanoma anksciau ,nes nespesi per paskutine diena visko atlikt , tai priimi tai kai issuki ir po to paskutine diena nieko nespeji :D
BlackCat 5724    
trūūūūū
Nuotraukos nėra
kkaammiillee 5724    
joo cia tai nereali tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
blt kokia tiesa. visada taip man buna xD
gretagreat28 5724    
toks jau tas n.d. darymo dėsnis :)
as taip kontrams mokaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
visada man taip. tik vietoj tos "per pertrauka" sakau "aj px man". :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Čystai aš :D
garbane 5724    
normaliai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
ATOSTOGOS! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Kaip pirštu į akį :D
Bet aš darau ne per pertraukas, o per laisvas pamokas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
VISADA
Rocknroll 5724    
Gerai kad man tokios kancios jau baigesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Tai va , kiek vieną dienelę taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Nevienas as toks vadinasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
:D
erikaslt 5724    
visada taip ir būna :D
Nuotraukos nėra
paslepta 5724    
Kažkodėl dabar man lygiai lygiai tas pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
tikra tiesa... ;D tik kartias per ta pertrauka sakai: - dzin.. juk nieko neatsitiks jeigu nepadarysi, einam i akropoli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
kasdienybe:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
tikrai taip gaunasi kiekviena miela diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Todel lietuvoje daug berasciu :)
Cinema 5725    
Koks tolkas daryt namu darbus jei vistiek gerus pazymius gauni. O pertrauku tai neverta gaist. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
ahaa.maniau as viena tokia
FarmVille 5725    
beveik visad taip būna,tik vietoj to per pertrauka,būna per pamoką ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Kaip senai ND dariau :D
povilasq 5725    
#2 gerai būtų, dabar okupavusios mokinukės :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Dažnas atvejis:D
Nuotraukos nėra
Antuanet 5725    
Mokinukai okupave demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Taip dazniausiai ir buna :D Ir per pertrauka uzsiemi kuo nors kitu ir reikia daryt per pamoka :D
Grįžti į viršų