100 km/h - Ne greitis, o stulpas ne stabdis !!!

2010.04.28 Zondex
  • 150
13
100 km/h







Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Pff.. kasryt i darba 160 vaziuoju... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Medis ne stabdis, geriau skamba. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
O pr ko cia ash? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
100 Mm/s ne greitis, o stulpas tik nevirtas makaronas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
100 km/h, kelias, beržas, giminės susitikimas. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
lietuvius raudona spalva siutina ir jie mano kad cia rodo ne maksimalu o minamlu leistina greiti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
100 km/h ne greitis, berzas ne medis, stabdziai bailiams. Siaip toks posakis paplites, bet uzskaitau ir sita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
#3 Ką tu vadini saugiu greičiu? išvis saugus greitis priklauso nuo aplinkybių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
#4 krc. ant visko būtina sustumt... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
plyta ne zenklas, raudona ne spalva
pikc 5903    
Tai, kad 100kmh dar laikomas saugiu greiciu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
tu gal perkeltines prasmes nesupranti?
fucks 5904    
nebent jei tu su tanku leki :D
Grįžti į viršų