neziuriu seniai atsibodes
100 kartų matytas, - bet vistiek žiūri
Anonimas
4936
Anonimas
5163
man jis antijuokingas jau
jwoooow
5344
Kalėdos, be vienas namuose, ne Kalėdos.
Spartasaurus
5353
per daug stereotipiska demo
Anonimas
5660
tradicija, visada pasiziuriu, smagus filmas
Anonimas
5661
pora kartu maciau ir nebeziuriu.
Anonimas
5673
mldc tv3 nekeicia tradiciju :D
Anonimas
5675
;D nebeziuriu!
Anonimas
5675
5-dieni ziurejau ir kai zvengiau :D nors zinau sita filma mintinai bet vistiek :)
Anonimas
5676
nemirtingas filmas xD
Anonimas
5676
neziuriu. atsibodo po pirmu 25 kartu
Anonimas
5676
Nes sis filmas nuostabus :))))
Anonimas
5676
100 kartu matytas,bet vistiek ziuri. manau cia veidas :D
Anonimas
5676
#10 jo ir man tas pats...
Anonimas
5677
Žiūriu ir vis dar juokiuosi , būtent kai rodo šitą sceną : DDDDDDDD
evalduxas99
5677
geras ☺
Anonimas
5677
Visada ziuriu, bent jau legendines pirmas 2 dalis <3
Eco
5677
Nežiūriu, nes jau atsibodo.
Anonimas
5677
o kas tai
povilasq
5677
čia tas pats kaip mūsų tėvų karta žiūri šuriko nuotykius, po pirties ar ką nors tokio. Žiūrėdami tuos filmus prisimena jaunystę. Man home alone tai jau tradicija, mūsų vaikai turės savų filmų jeigu dar bus tokie...
Anonimas
5677
Nebeįdomus net.
gretagreat28
5677
max 4 kart maciau,
Anonimas
5677
nx neziuriu byby dejau nx
Anonimas
5677
#3, pritariu. :D
Anonimas
5677
simta kart maciau ir dar ziuresiu. jau net zinau kur juoktis reikia. bet mielas filmas.
anonimas
5677
4-5 kartus kiekviena met paziuredavau ir nebeziurejau daugiau :D
Anonimas
5677
net ne
|

