neziuriu seniai atsibodes
100 kartų matytas, - bet vistiek žiūri
Anonimas
4933
Anonimas
5160
man jis antijuokingas jau
jwoooow
5341
Kalėdos, be vienas namuose, ne Kalėdos.
Spartasaurus
5350
per daug stereotipiska demo
Anonimas
5657
tradicija, visada pasiziuriu, smagus filmas
Anonimas
5658
pora kartu maciau ir nebeziuriu.
Anonimas
5670
mldc tv3 nekeicia tradiciju :D
Anonimas
5672
;D nebeziuriu!
Anonimas
5673
5-dieni ziurejau ir kai zvengiau :D nors zinau sita filma mintinai bet vistiek :)
Anonimas
5673
nemirtingas filmas xD
Anonimas
5673
neziuriu. atsibodo po pirmu 25 kartu
Anonimas
5673
Nes sis filmas nuostabus :))))
Anonimas
5673
100 kartu matytas,bet vistiek ziuri. manau cia veidas :D
Anonimas
5674
#10 jo ir man tas pats...
Anonimas
5674
Žiūriu ir vis dar juokiuosi , būtent kai rodo šitą sceną : DDDDDDDD
evalduxas99
5674
geras ☺
Anonimas
5674
Visada ziuriu, bent jau legendines pirmas 2 dalis <3
Eco
5674
Nežiūriu, nes jau atsibodo.
Anonimas
5674
o kas tai
povilasq
5674
čia tas pats kaip mūsų tėvų karta žiūri šuriko nuotykius, po pirties ar ką nors tokio. Žiūrėdami tuos filmus prisimena jaunystę. Man home alone tai jau tradicija, mūsų vaikai turės savų filmų jeigu dar bus tokie...
Anonimas
5674
Nebeįdomus net.
gretagreat28
5674
max 4 kart maciau,
Anonimas
5674
nx neziuriu byby dejau nx
Anonimas
5674
#3, pritariu. :D
Anonimas
5674
simta kart maciau ir dar ziuresiu. jau net zinau kur juoktis reikia. bet mielas filmas.
anonimas
5674
4-5 kartus kiekviena met paziuredavau ir nebeziurejau daugiau :D
Anonimas
5674
net ne
|

