Nusižiovavau! :D
1, 2, 3,.. - Tuoj žiovausi ir tu!
Anonimas
5128
Anonimas
5395
1 2 3 2 neįlauškite grindų.
Anonimas
5564
as ir nusiziovavau ;D
Anonimas
5585
1 2 3indre kompas ir as
babytebaba
5585
sudas cia
Fanatikeee
5589
nusižiovaujau :D
Anonimas
5597
jokia reakcija neivyko
Anonimas
5610
Ir akip tai paiskint??? :D
Anonimas
5639
#48 ir as :D
Svogunai
5647
51 maladiec :D tai ir reikia idiotam tiem pimpalu ciulpikam xD
Anonimas
5647
veikia :D
Anonimas
5647
Suveikė :D
GraffitiXIX
5648
Aš nuo šito ne žiovauju, o čiaudau :D
Anonimas
5649
Nu nejama nors tu ka iki trisdesimt suskaiciavau :D
Anonimas
5649
be sansu, kaip jus sugebat ziovaut vos nuotrauka pamate :O
Anonimas
5649
Tikrai veikia:)
Anonimas
5649
Tikrai veikia:)
gabuuu
5649
aš tai paspringau, o ne nusižiovavau. :D
Anonimas
5650
#19 pz Tobulaitis
GraffitiXIX
5650
taip, gal vaikiskas, bet zinot ka, suveike :D
Anonimas
5651
Galvojau iš pradžių ,kad Pirma, Antra, Trečia valanda ir tu greit pradėsi žiovaut :D
Anonimas
5652
Arba kūrėjas tūpas, arba adminai dar tūpensi, kad tokias vaikiškas demo praleidžia. Nenustebčiau jei adminai vaikai būtų :)
Anonimas
5652
#34 tapati pagalvojau :D :D
Anonimas
5653
damn, jau galvojau nesuveiks, dar ir ašara nuriedėjo
Anonimas
5653
#34 :D
Anonimas
5653
Nesuweike
Anonimas
5653
1, 2, 3, Indre kompas ir as, minus 10 lauke, kompai kaista namuos.
Anonimas
5653
Suveikė :D
Anonimas
5653
#25 man ir ;D
Anonimas
5653
Taip yra, nes 55 % žmonių taip pat nusižiovauja, pamatę ką nors žiovaujantį.
weeeee
5653
nichuja neveik...priverte tik sypsotis... :D
Anonimas
5653
blt suveike;D
Anonimas
5653
Kaip tyčia :d Ir aš nusižiovojau ., :D o dbr net jau trečias kartas :D iš eilės :D
Anonimas
5653
suveikė :D
Anonimas
5653
fail
smakadzius
5653
Suveikė , net ašara nuriedėjo :D
Anonimas
5653
man tai buvo 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 išjungiau demotyvaciją ir tada nusižiovaujau. :D
Anonimas
5653
biški nosį kuteno, bet nenusižiovaujau. :)
gretagreat28
5653
e, nu... :D
Anonimas
5653
nevienintelis...
edvinuuukaszz
5653
As vienintelis nenusiziovavau?
Anonimas
5653
eikit lopai, per tobulas kad man suveiktu ;D
Anonimas
5653
Suveike :D
Anonimas
5653
Iš paveiksliuko nesuveikė ;D bet jei kas nors nusižiovauja tikrai su veikia :D
Anonimas
5653
Susitvardžiau, nors ir sunkiai. :)
fabulous
5653
neveiksminga
Anonimas
5653
Nepavyko ... xD
Anonimas
5653
buvo su tokia pacia ideja. buvo parasyta : ne liga,bet uzkrecia. bikit kopijuoti kadanors
Vai2kas
5653
susilaikiau.;D
Anonimas
5653
neveikia :X
|

