1, 2, 3,.. - Tuoj žiovausi ir tu!

2010.12.30 pikie
  • 187
60
1, 2, 3,..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5128    
Nusižiovavau! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
1 2 3 2 neįlauškite grindų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
as ir nusiziovavau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
1 2 3indre kompas ir as
Nuotraukos nėra
babytebaba 5585    
sudas cia
Fanatikeee 5589    
nusižiovaujau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
jokia reakcija neivyko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Ir akip tai paiskint??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#48 ir as :D
Nuotraukos nėra
Svogunai 5647    
51 maladiec :D tai ir reikia idiotam tiem pimpalu ciulpikam xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
veikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Suveikė :D
GraffitiXIX 5648    
Aš nuo šito ne žiovauju, o čiaudau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Nu nejama nors tu ka iki trisdesimt suskaiciavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
be sansu, kaip jus sugebat ziovaut vos nuotrauka pamate :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Tikrai veikia:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Tikrai veikia:)
gabuuu 5649    
aš tai paspringau, o ne nusižiovavau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#19 pz Tobulaitis
GraffitiXIX 5650    
taip, gal vaikiskas, bet zinot ka, suveike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Galvojau iš pradžių ,kad Pirma, Antra, Trečia valanda ir tu greit pradėsi žiovaut :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Arba kūrėjas tūpas, arba adminai dar tūpensi, kad tokias vaikiškas demo praleidžia. Nenustebčiau jei adminai vaikai būtų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#34 tapati pagalvojau :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
damn, jau galvojau nesuveiks, dar ir ašara nuriedėjo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#34 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Nesuweike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
1, 2, 3, Indre kompas ir as, minus 10 lauke, kompai kaista namuos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Suveikė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#25 man ir ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Taip yra, nes 55 % žmonių taip pat nusižiovauja, pamatę ką nors žiovaujantį.
weeeee 5653    
nichuja neveik...priverte tik sypsotis... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
blt suveike;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Kaip tyčia :d Ir aš nusižiovojau ., :D o dbr net jau trečias kartas :D iš eilės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
suveikė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
fail
smakadzius 5653    
Suveikė , net ašara nuriedėjo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
man tai buvo 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 išjungiau demotyvaciją ir tada nusižiovaujau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
biški nosį kuteno, bet nenusižiovaujau. :)
gretagreat28 5653    
e, nu... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
nevienintelis...
edvinuuukaszz 5653    
As vienintelis nenusiziovavau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
eikit lopai, per tobulas kad man suveiktu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Suveike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Iš paveiksliuko nesuveikė ;D bet jei kas nors nusižiovauja tikrai su veikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Susitvardžiau, nors ir sunkiai. :)
fabulous 5653    
neveiksminga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Nepavyko ... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
buvo su tokia pacia ideja. buvo parasyta : ne liga,bet uzkrecia. bikit kopijuoti kadanors
Vai2kas 5653    
susilaikiau.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
neveikia :X
(50-60)
Grįžti į viršų