..Nes tiesiog prišikt į batus - nebemadinga...

2013.02.17 Rendolfas
  • 42
4
..Nes tiesiog prišikt į batus - nebemadinga...






Nuotraukos nėra
Anonimas 4874    
#2 tyrejus morka, nori padaryti paslauga pasaului? ismesk savo pc pro langa ir daugiau neberasyk durnu komentaru. Kai protingi zmones sako geriau patylet nei suda malt. NUOSIRDZIAI DEKUI tavo mama
Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
#2 koks tau skirtumas, inspektorius atsirado bl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
priciom tas "...nes" rendlofai? cia tau ne koks millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld
Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
geras
Grįžti į viršų