buvo taip pries 20 metu :D
...Kai Lietuvoje, - dar buvo galima gyventi!
Anonimas
5182
pz222
5286
#8 koks nx fake! buvo taip. gal tik taves dar nebuvo :D
Anonimas
5288
minimumas buvo 300 lt, bet litas buvo lydus svarui sterlingui
Anonimas
5291
miau dar labai mažas
Anonimas
5291
photoshop!!! fake
Anonimas
5292
#4 Tikrai ne už 670 už 1500
Anonimas
5292
tj tuoj tos naftos nebeliks tdl tokios ir kainos. visiems seniai jau aisku tik sedi ir nieko nedarojknkj
Anonimas
5292
zie jo mazeikiai :D dbr vietoj sitos yra liorlen DegAline
Anonimas
5292
o dabar uz 670lt :D
Anonimas
5292
Pochui, kad dauguma dirbo už 1000...
Anonimas
5292
opa mazeikiai :D
Anonimas
5292
net jei ir dabar butu mazeikiu nafta, nebutu taip pigu. ir net ne 2 ir ne 3lt.
|

