.... O vėliau supranti, - kad ji uždavė tau klausima...

2010.04.16 Sania
  • 369
55
.... O vėliau supranti,







RYBA 5727    
what? :D
bite 5732    
#47 :D nu kad nepavydziu tai gali buti ramus :D tik sakau kaip yra, bet jus baxurai jus to niekada nesuprasit nes nenorit suprast jum px svarbu dideli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
52 xD vos nuo kedes nenukritau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
kuri is ju?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
taigi pasiziurekit y rankas suspaudus. ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
kažkokie nutysę nestangrūs ir nefaini, jau geriau klausyčiau tokios klausimų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
... ka? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
bite, tikrai ne. nieks taip nesuspaustu. jos ir yra dideli.:} tiesiog dar labiau dideli tiesiooog big of bigs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
tas klausimas:Ar neperdideli mano papai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
taip buna, vi sa da;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
bite nepavydek..
bite 5789    
nenoriu griaut jusu svajoniu vaikinukai, bet suspausti tie papai..is sonu rankos spaudzia, taip kad kiekviiena taip gali padaryt, net su mini mini dydziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
*#1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Tegul vercia kiek nori. Ne visi rusiskai supranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#1 tegul vercia jis juos,as pvz rusu labai minimaliai suprantu tai viskas cia ok kad isverte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
papai kaip papai-ar rusiški, ar lenkiški, ar lietuviški...
galu gale kompiuterinė grafika šiais laikais galinga, taip kad ne tik boboms ar mergoms, bet ir jums gali PADIDINTI VISAS VIETAS !!!..
Taip , kad nedrožkit į ranką, o pavartykit interna...:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#18 o tu, matosi nemoki rusiškai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#33 taigi ji pasilenkus tai kaip nebus nudribe dar plbm DD dydzio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#37 gerai kad tu rasyt moki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
"uždavė klausimą" a nosinė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
ech kad tokia patureceu....
Modestas. 5836    
nu nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
geriau mezesn, bet stangresni negu didelis ir nudribe kaip pas sene...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
as manau, kad jau per daug.... nudribe kaip pas karve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
... jeigu isvis supranti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#20
Atsakyk kiek kartu jau nuleidai ziurint vien tik y situs papus?? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Jai norit kad mes ten neziuretumem tai imkit ir uzsisekit sagas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#20 Jei jau papai dideli, nereiškia,kad kurva, gaidį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#25 gal seip storoka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#25 kokie sugebejimai, is bambos pasakai ar turejus vaiku ar ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Ka sakei? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Ei tai, kad jos pilvas reivėm suėjęs. Jau vaiką šikus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
niam niam niam
journey 5890    
oi mergele kur man duosi, ar ant šieno, ar šiauduose :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Nju krutines tikrai nepagailejo ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
karvė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Papist tokia kurwa butu gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Bet tai kaaaaaaai diduuuuuuuuuma, kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai diduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuma. Ou mai gad, ou mai gad, temp ja cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#17 gyveni Lietuvoj, kaip dar neismokai rusiskai, lenkiskai sneket?

Atlikus apklausa Lietuvoje, ar zmones toleruoja kitataucius savo salyje paaiskejo: 1/3 toleruoja; 1/3 netoleruoja; 1/3 neumejet po litovskomu (nemoka lietuviskai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
vyncas, tai mirk n*..
Vyncas 5911    
žudot su tais comment XD
Lukasas 5912    
#12,tas "prisisiurbčiau" nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
vyrai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Prisisiurpciau ir nepalesciau visa nakti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
neblogosŪ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
nu pieno bonkes neblogas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
noreciau tarp tokiu paskest :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#1 oj oj oj.. ir rusu demotyvatoriaus, jei komentuociau prie visu kopintu is eng. psl. demotyvatorius, tai dar visus buciau labiau uzknises nei tu :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
*yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Na koks skirtumas iš kur, svarbu, kad gera demotyvacija. Kiek čia yra ištrauktų ir lievų, bent jau gerą atrinko. :) Šiaip mano manymu komentarai yr ne tam, kad aiškintis iš kur kas ir kaip, o komentuoti pačią demotyvaciją. Man patiko.
(50-55)
Grįžti į viršų