-Pyksti? -Ne. - -Labai? -Taip.

2011.06.24 killbieber
  • 189
34
-Pyksti? -Ne.







Nuotraukos nėra
killbieber 5431    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Killbieber - zjbs nikas!
Nuotraukos nėra
killbieber 5454    
#31 nezinai nesakyk, mielas drauge. tu irgi nieko nesugebi padaryt, apart varymo ir stumimo. ADAPTAS :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
#30 Klaune tu kruva prigavo ir sedek uzsibaudaves. Pagaidoj paskutinej nieko nesugebi pats padaryt kaip adaptas koks. ;///
Nuotraukos nėra
killbieber 5478    
#29 tu gal ir "išimi" iš čia. aš ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
oj blemba. #25 buvo skirtas #19 :D
Kentux 5480    
#16 Nu atsiprašau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
vienazodziai sakyniai
IDIOTAI


qq
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
Ė, ramex! Aš irgi myliu Justiną', o kad kažkas tokius acc daros...haters make him famuos! Gi tik dėkot reikia. Paslaugių žmonių pasitaiko šiais laikais daug. Fanams nereikia jo populiarint- haters sumąsto padėt! Awesome. Ir čia nėra ko pykt!;] #17
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#22 1. jo. 2. man daugiau nei 16 metu. 3. ne. 4. vienas atspetas, du ne= FAIL
Spartasaurus 5481    
#17 Byblaižė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#21 leisk atspesiu. 1. tu motoriskos lyties. 2. tau nedaugiau nei 12 metu. 3. tu deble. nereikia tu kompilmentu, pats zinau kad 100% atspejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#20 ok, as nemegstu daug dainininku bet as nesidarau tokiu niku kaip ''killhim'' ir pns O.o tai tik autoriuj cia gincytis. galvojau oo radau gera demo, nika paziurejau,iskart atslugo viskas.. nesveiki jus su tokiais nikais. jau geriau nikas 'asvalkata' nei killbieber.
Punceka 5481    
#19 kaži, kam čia reikėtų gydytis ir ką pas psichiatrus vešt, bieberio gerbėja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
krc, autoriau bl, susidegink tu pydare na*ui, :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dar toki nika panasu pasidarysi uzmusiu. GYDIKITES, PAS PSICHIATRUS EIKIT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#17 furiste?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#1 iki #16 lopai.
povilasq 5482    
#15, fu*ken agree, bet tu visus koentarus susikai
Kentux 5482    
Buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#14 Ateistas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
sioje demo logikos nulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
dabartistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#10 Fūristas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#11 futuristas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#9 pohuistė
povilasq 5482    
#8 poxuistas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Pesimistas? #6
Punceka 5482    
#4 Realistas :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Pyksti? NE!
Nu jei nepyksti tai gerai (nueina...) :D
Spartasaurus 5482    
#3 Pesimistas prakalbo :D
Punceka 5482    
#2 o tu žiūriu labai optimistas šiam gyvenime
Nuotraukos nėra
killbieber 5482    
tikiuos čia komplimentas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
prisipazinkit kuris patvirtino? noriu susipazint su dar didesniais protinguoliais, nei sitos demo autorius :)
Grįžti į viršų