- Pasakyk ką nors šilto... - - Radiatorius.

2010.10.24 Lilo
  • 260
17
- Pasakyk ką nors šilto...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
hahhahahahhahahhahahhahahaa
satsuki 5721    
zinau sita ;D
Faustino 5721    
Family guy demotyvatorius ziuri stupidof
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Dzin ;D
Nuotraukos nėra
Lily 5722    
old'as
Svolacius 5723    
Koka geras ;D
kiki17 5723    
sitas buvo , kazkur demotyvacijos susikurimo pradzioj taigi nebesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
is dzin sitas prikolas. gerai pazvengiau kai pamaciau pirma kart ;D bet jau nusibodo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kaip romantiška.:D
Rocknroll 5723    
NESAMONE VISTIEK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
senas , bet prajuokino . : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Senas bairis.
Pykciurna 5723    
prajuokino :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
nesveikas:D
Nuotraukos nėra
Havok 5723    
Sitas jau lyg ir buvo...
Grįžti į viršų