- Nespaudžia, sūneli?

2010.04.06 dzokeris
  • 384
36
- Nespaudžia, sūneli?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Bet ten nevien kariai kovoja bet ir ,sukileliai, savizudziai, vaikai, paugliai, vyrai, motetys ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Dejau ant to irako,islmao ir kito sudo-0freedom...
Elleison 5703    
kam ydomu toki dalykai pasiziurekit filma zeitgeist. turetu patikti. suprasit daug dalyku ir nuomone apie amerika tikrai pasikeis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#31 tai turbut tu pats terroristas kad zinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#31 Labiausiai patiko 'išpūtė burbulą'. Jo. Kas ten tie du dangoraižiukai ir keli nekalti žmogeliukai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#31 Manau teisingai galvoji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#31 O IS KUR TU ZINAI? ...................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Nieko jus zmones nezinot. Galvojat kad terroristai isireze i pasaulio prekybos centra, galvojat kad ten visi musulmonai sprogdinasi... Taip nera, tiesiog ziniasklaida ispute sita burbula kad is to kazkas gautu nauda. Tarkim amerikieciai savo "taikos misijas" irake daro del vieno dalyko- naftos.Lietuviai ten tarnauja vien del to kad lietuvos valdzia yra skolinga amerikos valdziai. Ir jus galvojat, kad zmones is urvu su ginklais kurie buvo sukurti pries 40 metu ir daugiau galetu atsilaikyti pries amerikos armija su tankais, naujausiais ginklais, ir naujausia technika? Jie bus ten kol ten bus naftos. Butu pats laaikas isjunkti televizoriu ir pasigilinti i faktus. Nes jus zinot ne tai kaip viskas yra is tikruju, bet tai ka kazkas nori kad jus zinotumet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Nuo vaikystes ruosia :D
Nuotraukos nėra
Lrs 5790    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
nespaudzia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Jokios cia gilios potekstes nera,juodas humoras... "-Nespaudzia , suneli?" Gi misija atliks, susprogs vaikas, svarbu besiruosian nepatogunu nebutu... ziauru...:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#20 sakinio sandara gali būti visokeriopa, svarbu esmė ta pati
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#19 tiksliau jeigu musulmonas nuzudo kito tikejimo zmogu tikima kad jis mires paklius pas pati Alacha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
o koks skirtumas??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Neturetu but :
Suneli,nespaudzia??
Nuotraukos nėra
Anachorete___ 5883    
Tiesa sakant, tokios foto dažnai tikros. Kai kur musulmonų kraštuose jau nuo vaikystės ruošiami savižudžiai sprogdintojai. Jei mirštama nužudant priešus, tai tada tai šeimai pagarba visų būna, o dar kai kur teroristinės organizacijos suteikia tarsi piniginę premiją šeimai. Spėčiau, kad čia nuo kokio Gazos ruožo pvz
Ernesta287 5889    
gerai atrodo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
kiets vyrs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
nesamone
LookAtMe 5921    
Gaila kad fotoshopas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Praise bleongs to Allah alone, the Lord of the Universe

ir viskas tuo pasakyta ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Alachas jiems yra "pasakęs" (kaip biblijoj ar kažkas panašaus),kad kuo daugiau gyvybių nusineši su savim,tuo geriau gyvensi rojuje.
Zararakas 5923    
Kamikazės...
dzokeris 5923    
#9 ranka kaip ranka...
dzokeris 5923    
#8 nu tj tiem savizudziams is savo pozicijos ir viskas ore ten zudo kitus ir vargo nemato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Vaiko kairioji ranka ne per stora?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
dzokeri, nusišnekėjai kaip mažas vaikas. Zuzu, tai normalu, partizanai Lietuvoj irgi buvo didvyriai. Kiekvienas žiūri iš savos pozicijos. jiems naikint kitatikį - žygdarbis
dzokeris 5923    
#6 na man tas pats skinheadai tipo kur "lietuva lietuviams" ir t.t. tik kad mirtininkai jau didesnio lvl xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Ką tik skaičiau straipsnį apie mirtininkus.. Jie sušikti tautos didvyriai, ar gali būti didesnis absurdas?
wwestas 5923    
Neblogai... :D
Pokstininkas 5923    
Pizė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
geras šitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
gili potekste, patinka man tokie
Grįžti į viršų