-Nerašysiu pirma jam! -Kodėl? - -Kalti principai..

2011.01.19 sauliukas5
  • 273
29
-Nerašysiu pirma jam! -Kodėl?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Vaiku principai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
man tai atorodo ne tau sprest is ko kas isauga ir kaip i tai spjaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Uzaukit, Vaikai, su tokiais principais...
Patys is saves issipisinejat sitaip darydama. Is tokiu durnu principu issiugdo didziules ydas, o paskui gyvenime skundziasi kad niekas i juos neziuri ir nenori bendraut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Džiaugiuosi turėdamas draugę, kuri man pirma rašydavo nuo pat draugystės pradžios. :)
Deimut 5634    
true.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Nu tj ble ir nerasyk jam ar kam kitam visa gyvenima, sekmes gyvenime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Joo.. Visada taip buna.. Bet kartais neiškenčiu ir tenka.. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
pzd nori ir parasai, kokie dar principai. Su tokiais principais toli nenueisim..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
..Ai geriau paskambinsiu arba nueisiu pas jo į namus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
BULLSHIT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Vistiek kartais neišeina pačiai neparašius. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
O jis dėl tų pačių principų neatrašys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#5 !!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
nesupratau sitos sudinos demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
As parasysiu ; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
buna buna :D ....kas neislaiko, pralaimi; jei abu islaiko, abu pralaimi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
o man dalamperas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
O man dzin as ir nerasysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Visados :) (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
buvo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
"Demotyvacija"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Neparasysiu jai 2m. kalti didesni principai. Ir bbd.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Koks cia telas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
ir net neatrasysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
ir per tuos principus, dingo bendravimas su zmogumi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
ooo tiesa čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#2 ftw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#1 Tu ? teoriška tiesa dažniausiai .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
šūdas
Grįžti į viršų