-Mama, padaryk valgyt..?! - -Pati pasidaryk..!, -Ai, aš nealkana.

2010.10.24 SilvijaOO
  • 253
23
-Mama, padaryk valgyt..?!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
tiesa :D
Nuotraukos nėra
SilvijaOO 5544    
#21 Šitas demo - 2010.10.24 patalpino SilvijaOO

Tavo demo - 2011.03.19 patalpino pipiruska

Tai čia kas nuo ko kopijuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Copy paste, tik kopijuot te moka... Va tikrosios demotyvacijos nuoroda www.demotyvacija.lt/noriu-valgyt-1366853.html
kamilute 5706    
Taip ir buna ;D
gretagreat28 5721    
kada taip tik nebuvo... :D
Rocknroll 5721    
Valgis sventas reikalas kompas man del to ne rodiklis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
ot durniai, tinginiai jus, studentu gyvenimo paragausit, tai busit priversti patys valgyt darytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Tai sakau kiekviena diena ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#11 Jau tokia karve pati sau galetu pagaminti valgit o ne one.lt sedeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#11 true true true... baisu tokia mama namie turet butu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#7 o kodel mergos foto netinka? NO LIfe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
bet tai ziuriu cia vien vaikai...pabandykit pagyvent ant savo siknos, kai mamytes pasonej nera, dings greitai tokios mintys is galvos...as dar kai su tevais gyvenau, neprasydavau mamos, kad valgyt padarytu, pati vakariene kasdien ruosdavau. noliferiai rimtai jus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
tiesa . daznai taip buna .
- mama noriu valgyt ..
- pati pasiimk .
ir ant tiek tingisi, kad tas noras net praeina . :D
garbane 5723    
kokia mama jei valgyti nesugeba pagaminti..baisu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
fesibukiniam tai viskas patinka;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
pataike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
o tipo ciuvo foto tokios rast negalejai? nes vyram tai labiau apeliuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
nu nesamoniu nesamone :D ir kuo toliau tuo didesne suda ziuriu i tas demo kelia, issiseme zmones ar as jauciu visuotine degradacija visur?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
man dažniau būna Mama: nori valgyt? Aš: aha. Mama: tai pasidaryk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
idomu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
visada taip buna. ;D
Grįžti į viršų