apv'a'gia o ne apv'o'gia
Kai apvogia - bent sienos lieka
Anonimas
5715
suzeistas
5761
pizdec krc :D
Anonimas
5769
na jo baisu...pati patyriau gaisra...tj zodziai teisingi
Anonimas
5770
net siurpas perbego... =/
Anonimas
5777
mano tecio megstamiausi zodziai ;/
Anonimas
5781
Liudna demotivacija..
Anonimas
5782
tiesa kas tiesa ;)
Anonimas
5782
nu joo, namai man buvo sudege, nekoks jausmas...
Anonimas
5782
#5 :D
Spameris
5783
Kaaaaaaaaaaaai apvogia
Totoro
5783
Kaip apvogia? :D Gal - Kai apvagia? Ir dar kablelis nepamaišytų.
|

