apv'a'gia o ne apv'o'gia
Kai apvogia - bent sienos lieka
Anonimas
5717
suzeistas
5763
pizdec krc :D
Anonimas
5771
na jo baisu...pati patyriau gaisra...tj zodziai teisingi
Anonimas
5771
net siurpas perbego... =/
Anonimas
5778
mano tecio megstamiausi zodziai ;/
Anonimas
5783
Liudna demotivacija..
Anonimas
5784
tiesa kas tiesa ;)
Anonimas
5784
nu joo, namai man buvo sudege, nekoks jausmas...
Anonimas
5784
#5 :D
Spameris
5785
Kaaaaaaaaaaaai apvogia
Totoro
5785
Kaip apvogia? :D Gal - Kai apvagia? Ir dar kablelis nepamaišytų.
|

