-Davai - būkim laimingi? -Kaip? -Kartu.

2012.07.14 Anonimas
  • 36
5
-Davai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
o tu kas? žema taip ant merginos stumti...y
Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
tu ne zmogus, tu boba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
Prasom neizeidineti zmoniu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
Ir dar viena "seilėta" demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
cikute1993. vardas ziauriau nei pati demotyvacija :D
Grįžti į viršų