PATALPINTI

Na, Giedriuk, - Tai kaip ten Vaičiekauskas? Pasveiko jau gal?

2013.02.17 Rendolfas
  • 25
10
Na, Giedriuk,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
Nueikit i kina kas nori pamatyt.. Lt kiną paremsit.
bujojus 4877    
#8 lauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
kur butu galima gaut persisiust ta filma ar reiks laukt dar jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
O DAR CIA IR RADIJA YRA :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
#4 tai koks skirtumas vistiek supista demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
#4 Tai tada dar blogiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
#3 #2 Tai, kad ne serijalas cia visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
#2 jo plet, prisiziuri savo serialu po to kuria sudus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
Kas čia per nesąmonė? Užknisat su tais savo serialais ar kuo čia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
Filmas geras, bet demotyvacija nevykus
Grįžti į viršų