PATALPINTI

Myliu mamą, myliu tėtį, - bet tik ne feisbuke man juos turėti

2010.08.28 tochito
  • 238
64
Myliu mamą, myliu tėtį,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
beibi- lolchik tu VEIDAKNYGE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
feisbuke o.O FACEBOOKE ZINOK!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
beibi - facebook - veidaknyge.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
snukiaknyge lietuviu kalba sakant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Timex, a tu durnas ?!!!!! Facebook lietuviskai tariant yra feisbukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Kas tas feisbookas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Turiu mamą facebook'e, ir kas čia tokio? dievv... nebūtina šnekėt apie viską kas tėvam nepatiks, tam yra PM. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
ghjhgj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
,,pofik" jau geriau turet tevus , nes be ju negerai gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#68 šitas geras. :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Blem visai gerai netureti tevu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
postai su keiksmazodziais, foto su ganja, bycka... ;D geriau nereikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
O taip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Grynai pataike, ne tik tevų, bet ir kokių tetų ar dar belekokiu giminių ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
teisybe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#63 , dar ir kaip nuotrauka siejasi. Ideja tame, kad tevai vaikus per Feisbuka seka taip pat, kaip sita akis seka visus zmones filme.
Nuotraukos nėra
Cukriukas 5780    
Dovi.. 5780    
galetu nuotrauka but kita, nes visiskai nesirisa su komentaru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Teisybė.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
:D Čia tai awesome quote xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
:D exactly.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
watafak? kas cia per lempa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
o ne Lord Of The Ring 3? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
"lord of the sugar-rhubarb" sitas filmas jeigu ka
Nuotraukos nėra
Arbuzas 5780    
Iš kurio multiko šita akis? Kažkur lb matyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
nereikia kompleksuot pries kazka, del absoliuciai normalaus dalyko... tevai yra tevai, ir px man kur su jais eit... pisau ir skambinau ant kitu kurie mano kitaip !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
geras,tikra tiesa,kad ir nieko blogo facebooke nedarau,bet vistiek kazkaip suvarzo mane tai kad tevai ziuretu kam as rasau ar kas mano fotkes komentuoja,man jau nemalonu realybej su tevais i miesta nueit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#47 ble stobaliai pats nenormalus kad slepiesi amzinai nuo tevu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
dar karta oi :D #46 kodel nenormalus?! nenormalus, kad turi zjbs tevus?! :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#47 kodel nenormalus?! nenormalus, kad turi zjbs tevus?! :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
oi. norejau parasyt, kad tai darau retai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#34 tai tu nenormalus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#34 va! pas mane tas pats .. ;)) tik tai darai neretai :D bet su saiku! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#35 Ne tau vienam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
agree :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
pic prie to, kad tėvai negali būti ta viską matanti akis, ypač feisbuke, kur draugai pažymi tave fotkėje su alco
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
wtf? prie ko čia šita pic?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Nes rebarbaru sultys skanios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#35 nes jie vyska stebi , man taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#33 Nes jis viska mato, visai kaip tevai facebooke.
KabelioRiteris 5781    
man vienam iskilo klausiams kodel ten saurono akis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
tiesa, bet aš atviras žmogus, mama žino kada išgeriu, parūkau. bet aš su saiku ir labai retai tai darau. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
butent ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#24 nieko nesupranti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Prie ko cia gejai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
O man idomu kokia ten informacija talpinate,kad taip geda butu? Pas mane yra ir dedes ir tetos,ir siaip gimines.Tevai butu,ir tie nemaisytu.Nedarau nieko del ko turetu buti geda. Dabar dauguma imoniu jau facebook isikurusios,tai tikrai butu nemalonu pries kolegas arba direktoriu jeigu kokiu nesmaoniu atsirastu,todel nereikia daryti nieko tokio ,del ko butu geda gyvenime ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Myliu mama,
myliu teti,
ir prie kompo pasedeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#7 kai pirstu i aki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Jo,man ir gerai kai mano tėvai pc nemoka naudotis normaliai:D:D:D
(50-64)
Grįžti į viršų