o kodėl pagrindas moterys ?
MOTERIS - Kaip namas - kuo senesnis, tuo daugiau reikia dažų.
puukis4
5568
Anonimas
5843
..kaip lagaminas - sunku nest, bet ir gaila ismest:)
Anonimas
5844
vyrai - apleisti pastatai, jiem jau ir dazai negali padet :)
Anonimas
5851
nesąmonė... nu apie vyrus tada būtų galima pasakyt kad jie nepataisomi laikui begant...
Anonimas
5851
#11 as irgi;D
Anonimas
5852
aš išsigandau tos moters nuotraukoj o.O
Anonimas
5852
galiu pasakyti, kodel 20 metu dazosi daugiau nei 60m, nes senam namui ir dazai nebepades
Gusta-Fang
5856
;D
Anonimas
5857
bet nevisada kaikurios dar naturlios ir neissidazusios kaip sita moteris
Anonimas
5858
ne tiesa:) 14 metų mergaitės dažosi daugiau nei 20 metų panos
Anonimas
5859
man atrodo čia išvis vyras.
Ievutea
5859
Baik,fap'eri tu blt...
Anonimas
5859
čia transvestitas :-/
Absurd
5860
Užtat 60m. bobai reik daugiau dažų jos senatvę užmaskuot. O 20m. pana tiek dažos nes yra durna.
Anonimas
5860
#1 tiesa, bet čia tai žiauri baba.
valkata
5860
siaip nelabai.. kaip tik pvz 20metes dazosi daug daugiau nei kokios 60metes :P
|

