PATALPINTI

Mokytoja, viskas gerai! - Galvojau netyčia apsiskaičiavot...

2012.02.27 acmepc3
  • 201
8
Mokytoja, viskas gerai!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
:D
Spameris 5230    
#1 Tu durnas gal?
acmepc3 5230    
#3 beje rašybą rašosi su š ir ą :)
acmepc3 5230    
#3 pasilik ta 5 sau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
Buvo ir nekartą:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
Tau 5 už rasyba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
Trolis troliauskas ;D
Tomax 5230    
True gager
Grįžti į viršų