PATALPINTI

Mokiniai vistiek viską - žino geriausiai.

2011.01.05 happycoffee
  • 360
54
Mokiniai vistiek viską







Nuotraukos nėra
Anonimas 5134    
#53 tu su juo 20 metu pagyvenk irgi zinosi )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
is kur zinai? is kur zinai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Dievas yra maladiec. Kartais sugeriam su juo :). Neblogas diedas. Zinau zinau... Idomi pravarde pijoko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
Bet tj kai cysta bediewiu eretiku tautaaa..x.x degsit pragare,shetono waikai,xD (ir as neironizuoju btw>>)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
Kazka primenaa..õ.õ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Pas mus mokykloj irgi taip buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
man dievas per maldas dauk kartu tade issisukti nuo tevu kad nesuzinotu kad rukiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
Čia ganėtinai žiauru :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
#35 , tu net neisiviazduoji koks gyvenimas yra nuostabus kai tiki Dievu ir karstai ji myli..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
reikes ir man taip padaryt :D
Nuotraukos nėra
benas10 5638    
Mes taijp buvom padare xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
DIEVO NERA (sry tikintieji) ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#36 visiskai taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#36 Isitikines?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#37 +1
Jemmy 5645    
Amen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
...........................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
werer- jauciu isprotejai ;D nera jokio dievo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Jei tiki dievu vadinas tavo gyvenimas sunkus :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
teve musu, kuris esi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
XD tagi pajokavo mokiniai sustumt ant tikybos mokytojos norejo kaip supratau
Nuotraukos nėra
werer 5646    
ne taip karstai, Dievas yra ir geriau su juo geruoju but;)
Jemmy 5646    
Thaats right. :D
caution337 5647    
uz tokius zodzius deksi kartu sumumis padla!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Kas netiki dievu tai naxuj degsit pragare atmatos jus supistos
Jemmy 5647    
#24 for sure.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
:D
illness 5647    
'like' jaus paspaustas, dabar belieka tikėtis, kad kadanors ir aklieji atsimerks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#23 Brainwashed :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Dievas yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#20 jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
as irgi pritariu tikinciosios nuomonei, nes yra teke tokiu situaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
eikit sau, cia sltg???? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#17 Geriau Amen. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Faktu neikraipysi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
dar reikejo prirasyt " aleliuja" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
nessamoneee....
Vai2kas 5648    
geras.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
O jeigu Dievas yra, tai nx pyktis?
rokas111 5648    
Buvo berods :/
Eeyore 5649    
vis tiek rašoma atskirai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
o siaube. cia musu mokytojos marinos dmuchovskos kabinetas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
DIEVAS YRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Jo as ir savo shulei taip ant duru parases
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Tai jau vien iš mokytojos pavardės aišku, kad Dievo nėra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
zinovai bl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
DIEVO NERA
(50-54)
Grįžti į viršų