PATALPINTI
#30 aš turėjau galvoje "kietus" ir nenormalius vyrus,bei dėl jų neprovokuojamo elgesio nukenčiančias moteris ;)
Moterys 5645
man čia daugelis "pokštų" net pasišlykštėjimą vaikinu kelia... kaip taip galima..
įsitikinus jau milijoną kartų ;))
Meilė - 5645
#8 nebūtinai.. gal tarp jų atsirado tiesiog trečias žmogus. (tai to dieduko ar tos senutės nauja meilė ) :DDD
kaip pastebėjau, demo nepatinka tik "bičam" (aišku ne visiem) tai būkit toki kieti bičai ir šokit prieš lygiavertį ar galų gale stipresnį.. o ne prieš moterį.. juk tai žemas lygis, patys turit suprast. kitą kartą ir labiau skaudėti jums gali.. aš iš vis neįsivaizduoju, koks išsigimėlis turi būt, kad prieš žymiai silpnesne būtybe kelt ranka.. galvot reikia.. tik dar kartą įsitikinau, kad nemažai vaikinų neturi protelio, ir jiems rūpi tik vienas žmogus - jie patys.
#2 nereiškia,kad foto labiau prie emo, tai ir demotyvacija kiaura ar EMOtyvacija.. čia yra skaudi realybė
#98 jau išdulkintas. :D
na,manau jei tokiomis kelio salygomis važiuoti tokiu greičiu,tai tikrai paskutinį kartą. ;D
Grįžti į viršų