čia demo ? ;D
K-Matei Justo ir Justo šoki? A-Kas jie tokie ?
5642
Silpnas vyras yra tas,
5645
#30 aš turėjau galvoje "kietus" ir nenormalius vyrus,bei dėl jų neprovokuojamo elgesio nukenčiančias moteris ;)
Moterys
5645
man čia daugelis "pokštų" net pasišlykštėjimą vaikinu kelia... kaip taip galima..
Vaikinai daug mielesni
5645
įsitikinus jau milijoną kartų ;))
Meilė -
5645
#8 nebūtinai.. gal tarp jų atsirado tiesiog trečias žmogus. (tai to dieduko ar tos senutės nauja meilė ) :DDD
Silpnas vyras yra tas,
5645
kaip pastebėjau, demo nepatinka tik "bičam" (aišku ne visiem) tai būkit toki kieti bičai ir šokit prieš lygiavertį ar galų gale stipresnį.. o ne prieš moterį.. juk tai žemas lygis, patys turit suprast.
kitą kartą ir labiau skaudėti jums gali.. aš iš vis neįsivaizduoju, koks išsigimėlis turi būt, kad prieš žymiai silpnesne būtybe kelt ranka.. galvot reikia.. tik dar kartą įsitikinau, kad nemažai vaikinų neturi protelio, ir jiems rūpi tik vienas žmogus - jie patys.
Žodžiai "Padaryčiau dėl jo/jos bet ką"
5645
#2 nereiškia,kad foto labiau prie emo, tai ir demotyvacija kiaura ar EMOtyvacija.. čia yra skaudi realybė
- Žaidžiam burtininką?
5648
#98 jau išdulkintas. :D
Pasiruošes matyti tai
5648
na,manau jei tokiomis kelio salygomis važiuoti tokiu greičiu,tai tikrai paskutinį kartą. ;D